Ние го покриваме целиот животен циклус на ИТ услугите, од стратегија до имплементација и пуштање во функција.

Електра Солушнс е основата во далечната 2002 година, низ годините стекнавме репутација за компанија која нуди професионални и иновативни решенија.

Нашите услуги

Софтвер

На нашите клиенти им нудиме разработување на функционални и флексибилни софтверски решенија, кои се создадени специјално, за да им одговорат на специфичните потреби на секоја компанија.

Хардвер

Работиме со некои од најголемите ИТ дистрибутивни компании низ целиот свет. Благодарение на бизнис принципите за квалитетни услуги, развивме лојалност кон нашите партнери и клиенти.

Електрика

Нашата е прилично едноставна, да обезбедиме најквалитетни електрични услуги и да ја задржиме нашата репутација за професионални и квалитетни електрични инсталации. Ние нудиме решенија во сверата на: обновнливите извори, паметен дом, инсталациите и проектирањето.​

Телеком

Ние нудиме квалитетни телекомуникациски услуги со нашата репутација за професионални и квалитетни телекомуникациски инсталации можете да бидете сигурни дека сте во сигурни раце. Нашите решенија вклучуваат жичани, безжични мрежи, IP телефонија, безбедносни системи и т.н.

Нашите референци

Ние активно размислуваме како да го зајакнеме растот на вашата деловна активност и да ги автоматизираме процесите на вашата компанија со цел да се ослободите од стресот и обврските.

Што кажуваат за нас

default-user-icon

Viverra orci sagittis eu volutpat odio facilisis mauris. Id semper risus in hendrerit. Tristique et egestas quis ipsum suspendisse ultrices. Sed vulputate mi sit amet. Parturient montes nascetur ridiculus mus mauris vitae ultricies leo integer. Magna sit amet purus gravida quis blandit.

Name
default-user-icon

Viverra orci sagittis eu volutpat odio facilisis mauris. Id semper risus in hendrerit. Tristique et egestas quis ipsum suspendisse ultrices. Sed vulputate mi sit amet. Parturient montes nascetur ridiculus mus mauris vitae ultricies leo integer. Magna sit amet purus gravida quis blandit.

Name
default-user-icon

Viverra orci sagittis eu volutpat odio facilisis mauris. Id semper risus in hendrerit. Tristique et egestas quis ipsum suspendisse ultrices. Sed vulputate mi sit amet. Parturient montes nascetur ridiculus mus mauris vitae ultricies leo integer. Magna sit amet purus gravida quis blandit.

Name

Нашите клиенти и партнери​

Се радуваме што можеме да работиме со многу партнери од различни индустрии. Некои од овие брендови вклучуваат вклучуваат: